Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), müşteriye dönüştürülen web site ziyaretçilerinin oranını artırarak web site performansını destekler. Dönüşüm oranını doğru şekilde optimize etmek, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları ve tıklama oranlarını artırmaya yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, trafik kaynağı olan her gönderi ve kampanyadaki yatırım getirisini de etkiler; dolayısıyla dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa yatırım getiriniz de o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçide artırarak dijital pazarlamanın neredeyse tüm yönlerini geliştirir. Sürekli değişiklik, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun süre etkisini korur. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını koruyabilir ve kullanabilirsiniz. Bilgiler, bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A/B Testi

Daha fazla yatırım getirisi (ROI)

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak spesifik hedefler sağlayacak bir “test yolu” yaratmamıza olanak verdiğine inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve raporlamalar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzman ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken kullanıcıların web sitenizle etkileşime girme yollarını ayrıntılı olarak analiz edecektir.

Ziyaretçilerin web sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olarak işiniz için uzun vadeli etkili bir CRO stratejisi sağlamaya hazır.

100B+

Analiz edilen şirketler

10B+

Pazar analizi

4M+

İçerik denetimi

300+

Müşteri denetimi

60M+

Etkinlik izleme

10B+

Sayfa içi analiz

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi SEO aracı olan Seo Robot'u kullanır. Bunu ayrıca, web sitesi kodunuzu güncellemenize veya üzerinde değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yaparız.

En etkili CRO teknikleri, A/B bölme testi, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve gezinme yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri de sunuyoruz. Hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanıyoruz.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin oluruz. Ekibimiz, daha fazla ziyaretçinizi müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol ederek (ve yeniden kontrol ederek) web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecektir.

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Pazarlama bütçenizi profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen başarılı CRO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan hızlı şekilde geri dönüş elde edin.

Testimonials

SEE ALL