E-Posta Pazarlama

Yeni müşterilerin verimli ve etkili bir şekilde katılımını sağlama çabalarında ürün ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olarak kitlenizin her bir segmenti için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlama, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve şirketinizin en son fırsatlarından ve haberlerinden haberdar olun.

Pazarlamacılar, özellikle yatırım getirisi (ROI) ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için e-postanın iş için bir anahtar olduğu konusunda hemfikir. Kişiselleştirilmiş, bölümlere ayrılmış ve doğru hedeflenmiş bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri artırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç takibi kullanır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sunmaya hazırdır. Ayrıca, satış ve kârlılığınızda önemli değişiklikler sağlamak için e-posta pazarlama kampanyanızı yönetebilirsiniz.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz hedef kitleye yönelik ve başarı oranı yüksektir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı canlandırır ve hedef kitlenizin markanızla etkileşimini artırır.

Bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayarak uçtan uca e-posta kampanyası ve otomasyon yönetimine kadar her şeyi ele alıyoruz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

41

Aktif E-posta Kampanyaları

300+

E-posta Şablonu Tasarımı

100+

E-posta Pazarlama Müşterileri

80+

İzleme & Raporlama Parametreleri

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Bir ürünü satmanıza, bir işi tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz stilde e-postalar tasarlarız. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Testimonials

SEE ALL