Bölgesel (Yerel) SEO

Yerel SEO, bölgenizde yer alan potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlar

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelerin en üstüne taşıyarak işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızdaki hedef müşteri demografisine ulaşmak için özel olarak hedeflenmiş yerel sıralamalar aracılığıyla bölgesel olarak alakalı trafiğe ihtiyacınız vardır.

Ajansımız, doğru harici konum sinyallerinin yanı sıra gelen bağlantıları, sayfa içi ve sosyal sinyalleri göndermek ve işletmenize en alakalı konumlar hakkında Google'a sinyalleri incelemek için bulunduğunuz yere özel olarak tasarlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunar. İşletmenizin organik olarak büyümesini sağlayan daha güçlü bir müşteri tabanı oluşturmanıza olanak tanıyan pazarlama stratejileri kullanıyoruz.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve bilgileri doğruluk açısından sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında topluluklar oluşturuyoruz ve hedef kitlelere faydalı bilgiler sağlıyoruz.

64,6%

Çevrimiçi işlemlerde artış

71,28%

Gelir artışı

327%

Organik Trafik Artışı

186%

Mobil Trafik Artışı

Ayrıca işletmenizin yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafikte rakiplerinizin üstünde ilk sayfada konumlanmanıza yardımcı olmaktır.

Web siteniz, kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da kârlılığınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi trafiğini potansiyel müşteriler ve harita uygulamaları için doğru şekilde optimize ederek bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolay erişim sağlar.

Effective Web Development Solutions

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Çevrimiçi pazarlama bütçenizden en iyi şekilde yararlanın ve rakiplerinizin önünde yer alın.

Testimonials

SEE ALL