Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yön alıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve bilgisayar kullanıcılarından çok daha fazla, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, standart banner reklamın ötesine geçen ve mobil ekranda kolayca göz ardı edilebilecek daha güçlü kullanıcı deneyimleri oluşturur ve bu da hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olanağı sunar.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün, yalnızca yaşa, cinsiyete ve lokasyona değil, aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma olanağı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliriz .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, tüm mobil kampanyanızı strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmesinden teslimat ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

57%

Etkileşim Artış Oranı

41%

Sayfa Etkileşim Artış Oranı

600B+

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

3M+

İndirmeler

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin ısmarlama bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil ortama geçin!

Mobil Öncelikli Tasarım

Mobil ve masaüstünde tüm kullanıcılar için mükemmel bir gezinme deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlama potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden çapraz kanal yaklaşımını kullanıyoruz.

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Bizimle iletişime geçin. Size önemli yatırım getirileri sağlayacak bir mobil pazarlama stratejisi sunacağız.

Testimonials

SEE ALL