Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO, müşterilerimiz için satış, kârlılık ve maliyet verimliliğinde önemli bir artışa yol açan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu temel hizmetlerimiz şunlardır: Organik Aramalar, Sayfa İçi SEO, Sayfa Dışı SEO, Backlink Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırması, Strateji ve Etkinlik Raporu.

Organik Aramalar

Web varlığınızın görünürlüğünü elde ederek, iyileştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenen tanıtımı.

Sayfa İçi SEO

İçeriğinizin arama motorları tarafından kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz sıralamanızı yükseltmek ve performansınızı artırmak için çözümler uygulamaya hazırdır.

Backlink İnşaası

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası olan, arama motorlarında listelenen anahtar kelimelerinize önem vermek için backlink bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama motoru optimizasyonu başarı için esastır. SEO stratejilerimiz sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu, bir profil oluşturma raporu ve dizine eklenmiş sayfa bilgileri sağlayacağız. Müşteri odaklı düşünen ekibimiz trafik akışınızı iyileştirecek ve web tabanlı işlemleriniz için satışları artıracaktır.

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam çizgisidir. Değerli müşterilerimize yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı bir çözüm sunuyoruz. Uzmanlarımız bugüne kadar yüzlerce web sitesinin binlerce anahtar kelimede ilk sayfa ve ilk sıraya yükselmesine yardımcı oldu.

350%

Organik Trafik Artışı

43%

Hemen Çıkma Oranı Azaldı

56%

Ortalama Ziyaret Süresi Arttı

32%

Oturum Başına Sayfa Ziyareti Arttı 

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO öğelerinden biri hedef anahtar kelimelerdir. Ekibimiz arama motoru sıralamasını ve organik trafiği artırmak için tüm bağlantı kurma faaliyetleri için en iyi strateji belirlemesine izin verin.

Faaliyet Raporu

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin ayrıntılı bir raporunun yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklaması hakkında veri sağlıyoruz.

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz işinizi başarıyla büyütmeniz için mükemmel bir ortaktır.

Testimonials

SEE ALL