Web Site Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web site geliştirmenin tüm alanlarında deneyim sahibiyiz. İşletmenizi çevrimiçi duruma getirin, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Kodlama, web site tasarımı ve içeriğine kadar web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olurken, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktır.

E-ticaret siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, özel yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma yaratıcı ve oluşturma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranet/Extranet

Ekibimiz Intranet & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirmektedir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuç kazanacak e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için birinci sınıf en iyi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

109

E-ticaret çözümleri

14

İlk 500'de yer alan şirketler

10

Şirketler için kompleks intranetler

53

Popüler Facebook uygulamaları

217

E-posta pazarlama stratejileri

9

Deneyimli Web Geliştirme Ninjaları

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi yayınlamadan önce tüm önemli cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Bu testler, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı olarak hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye olanak tanıyan, yayınlanmadan önce yapısında değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçlarını kullanıyoruz. Ayrıca, oluşturma işleminiz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir aşamalandırma veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve tam olarak ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun, özel içerik yönetilebilir bir web sitesi edinin.

Testimonials

SEE ALL