Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Etkili bir sosyal medya stratejisi, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşim kurmanıza yardımcı olabilir.

Biz bir tam hizmet SEO ajansıyız. Deneyimli sosyal medya uzmanlarımız, iş hedeflerinizi ve hedef kitlenizi belirlemenize, ilgi çekici ve paylaşıma değer içerikler oluşturmanıza ve son olarak sosyal medyanızı çevrimiçi varlığınızın diğer tüm yönleriyle entegre etmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanan sosyal medya pazarlama stratejilerini kullanıyoruz. Yeni müşteriler çekmeyi ve kârlılığınızı artırmayı amaçlayan diğer hizmetler arasında tam olarak desteklenen ve yönetilen sosyal medya otomasyonu, içerik planlama, blog yazarı desteği ve video dağıtımı alacaksınız.

Sosyal medya hizmetlerimiz markanın, ürünün veya hizmetin farkındalığının artmasına neden olan bilgileri bağlama ve paylaşma olanağı sunar. Sosyal medya reklamcılığının sonuçları, etkileşimlerin, paylaşımların, yorumların, beğenilerin ve görüntülemelerin sayısına yansıyor. Sosyal medya pazarlaması, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarından kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği teşvik eder.

Marka İzleme

İşletmenizin itibarını artırmanıza ve izlemenize ve insanların markanızı nasıl algıladığını öğrenmenize yardımcı olabiliriz.

Sosyal Medya Çekilişleri

Facebook, Twitter veya Instagram çekilişleri kısa sürede trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşim kurabilir.

Kurulum & Özel Sayfa Tasarımı

Markanız ve kitlenizle etkileşime giren kaliteli içerik ve görseller ile sosyal medya sayfalarını oluşturur ve özelleştiririz.

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama, SEO ve çevrimiçi tanıtımınızın tüm potansiyelini açmanıza yardımcı olabilir!

Testimonials

SEE ALL