Şirketinizin çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı bir dijital strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru analiz ile yapılandırılmasına dayanır.

Eksiksiz Şirket Analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, web sitenizi ve kampanyanızın sektörünüzü net bir şekilde anlaması için yaptığı araştırmaları içerir. Ayrıca, ana rakiplerinize karşı pazardaki mevcut konumunuzu belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansındaki olası engelleri belirler, düzeltir ve daha geniş dijital pazarlama çabalarınızın temelini oluşturmanıza yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikler için amaçlar ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işinizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru analizi için sektörde test edilmiş çok çeşitli araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, bulgularımız hakkında, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilgili öneriler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Sürekli Performans Stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı Optimize Eden Projeler

Yapay zeka destekli özel teknoloji yazılımlar ile davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileşim analizi sunuyoruz. Kişiselleştirilmiş başarı stratejinizin özelliklerini ve işlevselliğini ön planda tutarken kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “persona” da yaratırız. Analiz programımızdaki bazı yararlı özellikler şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin gereksinimine bağlı olarak daha birçok hizmet.

100B+

Analiz edilen şirketler

10B+

Pazar analizi

4M+

İçerik denetimi

300+

Müşteri denetimi

10M+

Etkinlik izleme

10B+

Sayfa içi analiz

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak hazırlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka stratejinizin profesyonel bir analizini/denetimini edinin.

Testimonials

SEE ALL