İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi, çevrimiçi itibarınızı oluştururken görünürlüğü artırabilir, marka değeri oluşturabilir ve güvenilirliği oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İtibar yönetimi, arama motorlarında bir işletmenin itibarına yardımcı olarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve bir web sitesine ziyaretçi çekmeyi amaçlamaktadır. Çevrimiçi itibar yönetimi, marka ve anahtar kelime aramaları yoluyla pozitif marka ve anahtar kelime içeriği güdümlü arama sonuçlarını artırmak veya arama motorlarında görünen negatif içeriği dağıtmak için kullanılabilir.

Çevrimiçi itibarınızın tam bir yönetimini sunuyoruz ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, negatif içerik filtreleme ve kaldırma, katılım ve sosyal medya içerik tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak oluşturduğunuz her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

Geniş medya iletişim ağımız, çevrimiçi dünyada marka olarak oluşturduğunuz her şeyin zamanını ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde her fırsattan yararlanılır ve tüm içerik fark edilebilir bir hedef kitle düşünülerek oluşturulur.

İnternette gerçekleşen şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geri bildirimleri yakalayan bir itibar yönetimi raporu gerekir. Ayrıca raporu olumlu ve olumsuz olarak basında bölümlere ayırıyoruz. Arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) olumsuz yorumların yer alması, markanız için olumsuz bir itibar yaratır ve çevrimiçi satışlarınız üzerinde önemli bir etki olabilir. Ekibimiz tüm itibar yönetiminizi planlayabilir ve yönetebilir, çünkü negatif paylaşımları toplamak için gerekli tüm yazılım ve teknolojiler konusunda ekibimiz oldukça deneyimlidir.

Çevrimiçi PR Yönetimi

Sosyal Paylaşım
İzleme

Negatif İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Başarılı bir itibar yönetimi kampanyasının temeli, varlıklarınızın ve hedeflerinizin derinlemesine bir değerlendirmesidir. Hizmetlerimizin her biri, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Bugün bize ulaşın, marka bilinirliğini artırmanıza, otoritenizi güçlendirmenize ve web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacağız.

Testimonials

SEE ALL