Tıklama Başına Ödeme (PPC) Kampanyaları

Tıklama başına ödeme kampanyaları anında bir etkiye sahiptir ve arama motorlarında ilk sayfa gösterimi sonucunda markanıza çok daha geniş bir erişim ve görünüm sağlar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, tıklama başına ödeme kampanyası hizmetleri sunuyoruz: Arama Ağı Reklamları, Video Reklamları, Görüntülü Reklamcılık, PPC Yeniden Pazarlama, Sosyal Medya Reklamları ve Programatik Reklamlar.

 

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunuyoruz. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyoruz ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin işlerine ayrıntılı bir genel bakış ve tıklama başına ödeme reklamcılığı hedeflerinin yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin incelenmesini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır.

Arama Ağı Reklamları

PPC arama ağı reklamcılığımızla olumlu bir kazanç elde edin. Akıllıca para harcayın ve en hedefli ve en uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli "potansiyel müşterilerinizi", "sadık müşterilere" dönüştürün. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyduklarını ifade eden kullanıcıları yeniden kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Reklamları

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamları

Çevrimiçi reklamcılık konusunda uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazırdır.

Google Ads (AdWords), Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

246

PPC Yönetimi Yapıldı

457

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

60

Video Reklam Projeleri

307

Görüntülü Reklamcılık Kampanyaları

139

Başarılı PPC Yeniden Pazarlama Kampanyası

640

Sosyal Medya Reklam Projeleri

TRAFİK & GELİR ARTIŞI

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin.

Testimonials

SEE ALL